logo

Geveze


Hey Geveze ;) Hoşgeldin, internet üzerinden sohbet edeceğin ve arkadaşlık kuracağın bir maceraya başlamadan önce site kurallarını okumayı unutma..

geveze

İnternet üzerinde kendinize yeni arkadaşlıklar ve sohbet edecek güvenilir web sayfaları mı arıyorsunuz? İşte tam da burada sizin karşınıza geveze sohbet sayfası çıkmaktadır! Türkçe sözlüklerde baktığınız zaman geveze kelimesinin bire bir anlamı olarak çok konuşan, çenesi düşük, laklak yapan gibi terimler karşımıza çıkmaktadır. Yani kelime anlamı çok konuşmak gevezelik etmek olan geveze sitelerinde sizde hemen gevezelik etmekten sakın geç kalmayın. Sanal ortamda sohbet etmek, yeni kişileri tanımak ve sosyal çevrenizi genişletmek istiyorsanız sosyal medya hesaplarınızda yeni kişileri takip etmek ya da takipçi kazanmak istiyorsanız geveze de sohbet etmek sizin için çok karlı bir iş olacaktır. Yaptığınız meslek ne olursa olsun kazancınız ne kadar olursa olsun Geveze ’de herkes için yetecek kadar kanal ve kitle bulunmaktadır. Bu kitle içerisinde kendi yerinizi kendiniz edineceksiniz. Yaptığınız hareketler, sergilediğiniz tavırlar kültürünüzü ve kişiliğinizi yansıttığından bu tür davranışları yaparken iki defa düşünmenizi isteriz.

Geveze Sohbet

Sohbet etmek yani chatleşmek insanların başkalarıyla diyolog kurarak keyifli vakit geçirmesi olarak adlandırılır. Sanal ortamda yapılan sohbetler ise genelde geveze sohbet olarak bilinir ve bu sektörde yapılan en yüksek aramalar geveze chat geveze sohbet sohbet etmek istiyorum geveze gibi bir çok çeşitli kollara ayrılmıştır. Yani arama motorlarında sohbet odaları kelimesi kadar geveze de yükselişe başladı hatta son iki senede geveze ve geveze sohbetli aramalar diğer tüm arama türevlerini geçtiği belirtilmektedir. Yapılan sokak anketlerinde kullanıcılara sorduğumuz sorulara şöyle; sanal ortamda chat yapıyor musunuz? eğer yapıyorsanız hangi siteyi tercih ediyorsunuz? Gelen cevaplar da %62 lik bir ezici üstünlükle geveze birinci site olarak karşımıza çıkmıştır. Bu yapılan anketler tamamen sanal ortamda yapıldığı için güvenilirlik testi ise %93 olarak tahmin edilmektedir. Bu dengi önemli bir sohbet sitesi içerisinde sizde yerinizi alarak kendi profilinizi oluşturun. Bir an önce arkadaşlarınızı eklemeye başlayın! Doğum günü partileri, birbirinden eğlenceli oyunlar, çeşitli sohbetler, entellektüel odalar geveze de sizleri bekliyor..

Diğer Sayfalar :

BAŞA-DÖN