logo

Müslüman Kalpler


Eşsiz bir sohbet deneyimi, koyu sohbet ile arkadaşlarınızla herşeyi paylaşabilirsiniz! Özel görüşmelerinizi kimse görmeden dilediğinizce sohbet edin..

Müslüman Kalpler Evlilik Sitesi

MKEY İnternet Hizmetleri tarafından 2008 yılında Fatih İstanbul’da kurulmuştur. Her gün onlarca üyenin katıldığı platforma üye sayısı yaklaşık 100 bine dayanmıştır. İslami bir evlilik sitedir. Aşk dolu bir kalp ve ciddi ilişki sitesi, İslami evlilik sitesi gibi etiketlerle ortaya çıkmıştır. Dünyanın herhangi bir yeri fark etmeksizin İngilizce ve Türkçe dil seçenekleri ile gerçek ve aktif olan üyelerin bulunduğu Müslüman Kalpler Evlilik Sitesine ücretsiz olarak profilinizi oluşturabilirsiniz. Sadece nezih üyeleri kabul eden site uygun eş adaylarını bulmayı hedefler. İçten ve şeffaf yönlerini profesyonel kurumsal kimlikle birleştiren bir sitedir. Üye olunduğu sırada verilen yer, yaş gibi bilgileri baz alarak uygun eş adaylarını sunuyor.

Müslüman Kalpler Evlilik Sitesine Nasıl Üye Olunur?

Müslüman Kalpler Evlilik sitesinin linkini tıklayarak girdiğinizde üyelik formunu doldurarak üye olabilirsiniz. Üye olmak için butonu tıkladığınızda formu doldurarak üyelik işlemlerine başlayınız. Müslüman Kalpler Evlilik Sitesi üyelik formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmalısınız. Aksi takdirde uygulama sizi herhangi biri ile eşlemeyebilir ya da yanlış, hatalı eşleme yapar. Üye olurken bütün formu ciddi bir şekilde doldurmalısınız. İsteğe bağlı olarak kendinize ait fotoğrafları da yükleyebilirsiniz. Profil bilgilerini doldurmanızın ardından üye sayfasına ulaşarak siteyi kullanmaya başlayabilirsiniz. Müslüman Kalpler Evlilik Sitesine üye olurken aktif olarak kullandığınız gerçek bir eposta adresini vermeniz gerekmektedir. Çünkü Müslüman Kalpler Evlilik Sitesine üye olurken girdiğiniz eposta adresine doğrulama linki gönderiyorlar. Seçeceğiniz üyelik rumuzu başka bir üye tarafından kullanılıyorsa farklı bir rumuz seçmeniz gerekir. Üyeler Müslüman Kalpler Evlilik Sitesine üye olduktan sonra asla rumuzlarını değiştiremez. Güvenliğiniz için de şifreniz en az 6 karakter uzunluğunda olması gerekir. Harf ve sayının yanı sıra özel karakter de içermesi gerekir.

Müslüman Kalpler Evlilik Sitesine Nasıl Fotoğraf Yüklenir?

Müslüman Kalpler Evlilik Sitesine üye olduktan sonra girdiğinizde sitenin üst sol tarafında yer alan bölüme fotoğraf ekle kısmına tıklayınız. Buraya fotoğraf yüklemek için de yüklediğiniz fotoğraflar kısmına boş bulunan kutucuklardan herhangi birini seçiniz. Göz at ya da dosya seç butonu ile yüklemek istediğiniz fotoğrafı ilgili masaüstü ya da mobil cihazınızdan seçebilirsiniz. En fazla 10 adet fotoğraf gönderebilirsiniz. Bu yüzden eski fotoğraflarınızı da silerek de yeni fotoğraflar ekleyebilirsiniz. JPEG, PNG, veya JPG formatında, en fazla 1600X1200 çözünürlüğünde en yüksek 5 MB boyutunda bir fotoğraf yükleyebilirsiniz. Ancak yükleyeceğiniz fotoğrafta yüzünüz net olarak gözükmeli, en ve boy oranı gözetilmelidir. Fotoğrafları silmek isterseniz de yüklediğiniz fotoğraflar kısmına gelerek silmek istediğiniz fotoğrafın üzerine tıkladığınızda sağ üst tarafında yer alan sil bağlantısı ile kolayca silebilirsiniz. Ciddi olmayan ve üyelere ait olmadığı tespit edilen fotoğraflar silinir. Fotoğraflarınız editörlerce onaylandıktan sonra konulabilir. Müslüman Kalpler Evlilik Sitesinin genel ahlaki durumuna uymayan, net olmayan fotoğraflar silinirler.

Müslüman Kalpler Evlilik Sitesi “Kendi Kelimelerin ile Yaz”

Kendi kelimelerinle yaz kısmına yazdığınız yazılar kurallara uygun olması gerekmektedir. Bu bölümde genel ahlak ve nezaket kurallarına uyulması gerekir. Beklentileriniz ve arzularınız bu kısımda yer alır. Ancak bu kısımda asla isim ve soy ismi telefon, adres, web adresi ve eposta adresi yer almaması gerekir. İmla kuralları ve noktalama kurallarına da dikkat edilmelidir.

Hediye Gönder ve "Göster Kendini" Sistemleri

Hediye gönderme özelliği sayesinde isterseniz yalnız isterseniz de gizli olarak eş adaylarına uygun hediyeleri seçip gönderme olanağına sahipsiniz. Dilerseniz de göndereceğiniz hediyelere küçük notlar da ekleyebilirsiniz. Ancak hediye göndermek için TL bakiyenizde para olmalıdır. Her bir adet hediye gönderme bedeli ayrı ayrı hesaplanır. Hediye alabilmek için de "TL Satın Al" menüsü üzerinden TL paketlerini satın alabilirsiniz. Kartla ödeme yapıldığı takdirde talep edilen TL miktarı kadar bakiye hesaba yüklenir. Eş adaylarının özel olarak sizleri fark etmeleri adına 24 saat boyunca sitenin ana sayfasında gözükecek bir şekilde profilinizin reklamını yapabilirsiniz. Yine aynı şekilde bu hizmeti TL ile satın alarak 24 saatlik gösterilmesi için olan paketi satın alarak eş adaylarına kendinizin özel reklamını yapabilirsiniz. Bu hizmetin belirli bir sınırı yoktur. 24 saat dolduktan sonra tekrar bu paketi satın alabilirsiniz.

Diğer Sayfalar :

BAŞA-DÖN