logo

Nasipse Evlilik Sitesi


Eşsiz bir sohbet deneyimi, koyu sohbet ile arkadaşlarınızla herşeyi paylaşabilirsiniz! Özel görüşmelerinizi kimse görmeden dilediğinizce sohbet edin..

Nasipse Evlilik Sitesi

Evimdeko Pazarlama Satış Aracılık Tedarik Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2009 yılında Bursa merkezli kurulan evlilik sitesi olan Nasipse evlilik sitesi kesintisiz olarak pek çok çifti evlendirmektedir. 2009 yılından beri profesyonel olarak evlilik sitesi olarak hizmet veren uygulama hala aktif bir uygulamadır. Sadece 18 yaşını dolduran bekar kimselerin üye olabildiği bir site olan Nasipse evlilik sitesine açtığınız kullanıcı hesapları sadece size özgü olup bütün tasarruf hakkı sadece size aittir. Bu yüzden herhangi bir üçüncü kişi ya da kuruma devredilemez. Aksi takdirde hak ihlallerinden üyenin kendisi sorumlu olur. Üyeler kendi rumuz ve şifrelerini daha önce kullanılmaması kaydıyla kullanabilirler. Ancak şifrenizin güvenliğinden üye olarak sizler sorumlusunuz. Nasipse evlilik sitesine kayıt olduğunuz email adresine şifreler yollanır. Nasipse evlilik sitesi üzerinde çoktan seçmeli olarak sorulan sorulara cevap olarak verdiğiniz bilgilerden oluşan profil sayfaları bütün herkese açıktır. Ancak herhangi bir kişisel iletişim bilgilerini asla profiline giremezsiniz.

Nasipse Evlilik Sitesi Standart Üyelik Paketi

Nasipse evlilik sitesine genel kullanım koşullarını kabul ettikten sonra profillerini oluşturarak standart üye olabilirsiniz. Profil bilgilerini genel ilkelere uygun olmak kaydıyla oluşturabilirsiz. Nasipse evlilik sitesine üye olunduğu andan itibaren üyeler site kurallarına ve yasalara uygun olarak hareket etmesi gerekir. Rumuz seçimi konusunda da kişilerin asla iletişim bilgilerini içeremez. Genel ahlak kurallarına, kanunlara aykırı siyasi söylem, hakaret, ticari reklam, ırkçı ve ayrımcı ifadeler asla kullanamaz. Profil başlığı ve mesaj bölümleri amacına uygun olarak kullanılır. Üyelerin bu alanlarda gerçekdışı olan bilgi ve söylemlerden kendi sorumludur. Ancak profilinizde herhangi bir tutarsızlık söz konusu ise üyelik site yönetimi tarafından sonlandırılır. Nasipse evlilik sitesine standart üye olduktan sonra diğer Nasipse evlilik sitesi üyelerinin profil bilgilerini inceleyebilir, selam yollayabilirsiniz. Ayrıca kadın üyelere hazır mesaj gönderebilme hakkı verilmiştir. Şablonlar içerisine istediğiniz mesajları dilediğiniz üyeye gönderebilirsiniz. Dilerseniz standart üyeliğinizi iptal etme hakkına sahipsiniz. Kayıt esnasındaki posta adresine girerek üyelikleri kolayca iptal edebilirsiniz. Nasipse evlilik sitesine ait tüm bilgiler iptal işleminden sonra silinir. Daha sonra tekrar aynı eposta adresi ile üye olabilir. Başka bir üye tarafından Nasipse evlilik sitesi rumuzu olarak kullanılmıyorsa dilerse aynı rumuzu da isteğe bağlı olarak tekrar alabilir.

Nasipse Evlilik Sitesi Standart Özel Üyelik Paketi

Nasipse evlilik sitesine özel üye olabilmeniz için öncelikle standart üye olmanız gerekir. Ayrıca standart üyeyi ilgilendiren bütün hükümlerden ve sorumluluklardan özel üyeler de sorumludur. Özel üyeler sınırsız sayıda mesaj atabilirler. Sistemde yeni yapılacak olan bütün gelişmelerden sınırsız olarak faydalanmaya hakları vardır. Nasipse evlilik sitesi yönetimi tarafından özel olarak belirlenen süre ve fiyat kriterlerine göre ödeme yapılarak aktif edilebilir. Ancak Nasipse evlilik sitesi olarak ödeme esnasındaki sorunlardan sorumlu değildir. Site kullanım koşulları ile diğer genel ilkeler açısında kişilere asla ayrıcalık sağlamamaktadır. Bütün hüküm ve ayrıcalıklar istisnasız olarak denetlenir ve uygulanır. Genel kurallara uymayan Nasipse evlilik sitesi özel üyeleri şikâyet aldıkları ve uyarıldıkları takdirde bu tür aykırı davranışlarda ısrarcı davranırsa Nasipse evlilik sitesi yönetimi üyeliği tek taraflı olarak feshedebilir. Bu durumda herhangi bir geri ödeme olmaz.

Nasipse evlilik sitesi özel üyelik için yapılan ödemelere 10 günlük süre dahili içersinde bir fatura keser. Faturaların ikametgâh adreslerine gelmesini isteyen üyeler iletişim bilgilerini tam doldurmalıdır. Nasipse evlilik sitesi yönetimi fatura kesmekle yükümlü olmasına karşın bu faturaları fiziki olarak adreslerine gönderme mecburiyeti olmadığı için ulaşmayan faturalardan site yönetimi sorumlu tutulamaz. Nasipse evlilik sitesi yönetimi operatör ödemesi halinde operatör tarafından fatura kesilmesi ile yükümlüdür. Bu tür aracı kurumlara Nasipse evlilik sitesi fatura keser.

Nasipse Evlilik Sitesi Gizlilik İlkelerine Uyar

Nasipse evlilik sitesi yasal gizlilik ve güvenlik ilkelerine uyar. Bu tür ilkelere uyulması için günün her saati denetim altındadır. Donanımsal ve yazılımsal olarak güvence altına alınmıştır. Hiçbir üye bilgisi Nasipse evlilik sitesi tarafından üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılamaz. Üyeler siteden 'güvenli çıkış' seçeneğini kullanarak siteden çıkmalıdır. Özellikle hiçbir iletişim, ödeme ve kişisel bilginiz profilinizde yazmamalıdır. Aksi halde sorumluluk üyelerde olur.

Diğer Sayfalar :

BAŞA-DÖN